Personal Information

Mehmet
Tekbaş
Medikal Hasta Yatakları

Hasta karyolası; hasta kişinin tedavi sürecine destek olacak detayları bünyesinde barındırmaktadır. Hasta karyolası hastanın rahatsızlık özelliklerine göre farklı özelliklerde üretilmektedir. Bu özelliklerin tamamı tedavi sürecini kolaylaştırmak ve hasta –  hasta yakınlarına destek olmak amacıyla hazırlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse; serum tedavisi görmesi gereken hasta için serumun sabitlenebileceği, kolayca gözlemlenebileceği bir yerde bulunması gerekiyor. Bunun için serum sabitleme aparatı olan hasta karyolası tercih edilerek hasta ihtiyaçlarının kolayca karşılanması hedeflenmektedir.

Hasta karyolası ortopedik özelliklere sahiptir ve hastanın vücut şeklini alarak uzanmaktan kaynaklı boyun, sırt ve kalça ağrılarını en aza indirmektedir. Uzun süre hasta karyolasında uzanmak zorunda kalan hastaların karyola üzerinde geçirecekleri zamanın kalitesini arttırmaktadır. Hasta karyolalarının birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerden bazılarını saymak gerekirse; Hasta yatakları, 2 motorlu veya 4 motorlu olarak temelde iki kategoriye ayrılmaktadır. Her kategorideki hasta karyolalarının özellikleri birbirinden farklıdır.

Genel sahip olunan özellikler; yükseklik ayarı, belden yukarısı için yükseklik ayarı, belden aşağısı için yükseklik ayarı ve karyolanın eğim ayarı olarak ifade edilebilir. Hastaların durumuna göre tercih edilmesi gereken hasta karyolaları sahip olduğu özellikler ile hastanın yaşamını kolaylaştırmak üzere hazırlanmıştır. Tedavisi gereği belden yukarı kısmının daha yüksekte bulunması gereken bir hasta için, çok fonksiyonlu hasta karyolasına ihtiyaç vardır. Çünkü hasta karyolası ile belden yukarısı için yükseklik ve eğim ayarlaması gerçekleştirilerek tedaviye uygun adımlar atılması mümkündür.

Contact Information

0534923106

Hasta Karyolası Üretiminde Yenilikçi Yaklaşım. Modern Hasta Yatakları. Ürün ve hizmetlerimiz yatan hastaların iyileşme süreçlerine konfor katarak hızlandırır. Firmamızda imal edilen tüm ürünler satılık veya kiralık olarak mağazamızdan veya internet sitemizden alınabilir.

External Links

http://www.hasta-yataklari.com

Activity stream of Mehmet Tekbaş

There are no activities in the stream
 
 
Tags:
Created by Mehmet Tekbaş on 2017.09.28 at 05:54:21 PDT
    

Submit feedback regarding this wiki to webmaster@opensource.org

This wiki is licensed under a Creative Commons 2.0 license
XWiki Enterprise 7.4.2 - Documentation